Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren kazandığımız bilgi birikimini, hızlı ve etkin organizasyon yeteneğimizi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır.Konularında iyi yetişmiş, deneyimli, insan kaynağı ile çalışarak ve teknolojiyi devamlı takip ederek tasarımda, üretimde ve yönetimde doğru organizasyon ve koordineli çalışma ile güvenliği ve kaliteyi ön plana alarak taahhütlerimizdeki işleri zamanında tamamlamaktır.JET TEKNIK olarak yaptığımız her türlü müdahale garantimiz altındadır. Hizmet anlayışımız tamamen müşteri memnuniyetine dayalıdır.

GÜVENCE ve GARANTİ BİZDEN, TERCİH SİZDEN ...

Ankara’da alt yapı sorunlarını tespit edip sorunlara çözüm üretmeyi bir sorumluluk haline getirip insanları memnun etmeyi toplumsal sorumluluk olarak görüyoruz.
Mevcut alt yapı sorunlarını uzman kadro ile işlevsel bir proje aracılığıyla kısa zamanda profesyonel ekiplerle çözmeyi taahhüt ediyoruz.
Özenerek yaptırdığınız dekore ettirdiğiniz mutfak banyo ve WC seramiklerinizi amatör ellere bırakıp bir tıkanıklık için kırdırıp bertaraf ettirmeyi ister miydiniz?
Eğer istemiyorsanız size bir telefon kadar yakınız! Kırmadan dökmeden her türlü pis su tıkanıklığını hijyenik olarak açıyoruz.
Her marka ve model klozet, hela taşı, lavabo, küvet, duş teknesi, yer süzgeci, ızgara, mazgal, mutfak gideri ve kanalizasyonları en teknolojik vidanjör ve elektrikli aletler ile açıyoruz.
Aynı zamanda klişeleşmiş sorun haline gelen kanalizasyonlarınızı PLASTİK Boru ve Parçalarla yeniliyor köklü çözümlere imza atıyoruz.

HEDEFİMİZ:

Faaliyet alanlarımızın da içinde önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.

KURUMSAL POLİTİKAMIZ:

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren kazandığımız bilgi birikimini, hızlı ve etkin organizasyon yeteneğimizi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır.

PRENSİBİMİZ:

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli, insan kaynağı ile çalışarak ve teknolojiyi devamlı takip ederek tasarımda, üretimde ve yönetimde doğru organizasyon ve koordineli çalışma ile güvenliği ve kaliteyi ön plana alarak taahhütlerimiz deki işleri zamanında tamamlamaktır.

 

wp
Whatsapp
Yol Tarifi Al
Hemen Arayın